بتل پس Ti10 : ویژگی ها و قابلیت ها

بتل پس Ti10 : ویژگی ها و قابلیت ها

Steam | 23:03 - 1399/3/7 | امیر محمد رضایی

شرکت ولو پس از تأخیر زیاد بتل پس را با انتشار آپدیتی حدود 2 گیگ در اختیار بازیکنان قرار داد که برخی ویژگی های آن را با هم مرور خواهیم کرد.

مهم ترین جوایز این بتل پس 3 آرکانا برای هیرو های quin of pain، wind ranger و wraith king است که آرکانای هیروی wraith king همزمان با انتشار بتلپس منتشر شد، اما برای wr و qop باید حدود 1 ماه دیگر صبر کنید.


پرسونای هیرو های Anti Mage و Pudge نیز آیتم های انحصاری بتلپس امسال هستند که در لول های 255 و 305 به شما داده می شود.
همچنین همانند هر سال صندوقچه های شامل تعدادی ایمورتال در اختیار خریداران بتلپس قرار می گیرد.
بخش جدیدی که همراه بتلپس به بازی اضافه شده است بخش Guild هست که امکان ایجاد یک Clan را به شما می دهد تا در کنار دوستان خود بازی کرده و مأموریت ها را انجام دهید تا بتلپس و گیلد شما لول آپ شود.
یک event نیز به بازی اضافه خواهد شد که اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست.

هم چنین همانند هر سال یک هزارتو اضافه شده که دارندگان بتلپس میتوانند با انجام مأموریت ها از جوایز آن بهره مند شوند که شامل سه ست زیبا از سه هیروی Nyx assasin، Spirit breaker و Slark می باشد.

بخش Battle Gauntlet یکی دیگر از بخش های جدیدی است که به بازی اضافه شده که دارندگان بتل پس می توانند با استفاده از تیکت هایی که در اختیار دارند وارد این بخش شوند، به این صورت که شما 5 بازی انجام می دهید و در صورت پیروزی در 3 بازی از 5 بازی جوایزی را به شما خواهد داد، به این صورت که نباید 2 بازی ببازید.

Side shop یا فروشگاه کناری نیز امکان جالب جدیدی است که مختص خریداران بتل پس امسال هست و به سبک بازی پرطرفدار Dota Underlords عرضه شده، همانند بازی Underlords شما هیرو هایی را انتخاب می کنید و آنها را ارتقا می دهید، هم چنین می توانید آنها را بفروشید و طلا و جواهر به دست آورید و با استفاده از طلا ها می توانید آیتم های قابل فروش همانند ست ها، ایمورتال هاو... بخرید. و می توانید با کمی شانس و تلاش امکان به دست آوردن آرکانا را نیز داشته باشید.

علاوه بر این ها بسیاری قابلیت دیگر همانند Double down rank، Waggering، Arcana vote و ... نیز به بازی اضافه شده که بتل پس امسال را جذاب تر می کند.

در پست های بعد نحوه سریع تر لول آپ کردن بتل پس را خواهیم گفت.

نام
متن دیدگاه
دیدگاه ها
V
10:53 - 1399/4/15
مطلب جالبی بود
نام
متن دیدگاه