دوتا : تمام هیرو هایی که آرکانا دارند

دوتا : تمام هیرو هایی که آرکانا دارند

DotA | 00:14 - 1399/5/16 | امیر محمد رضایی

دوتا : تمام هیرو هایی که آرکانا دارند. (قسمت اول)


1- لینا (Lina) : اولین آرکانای منتشر شده توسط دوتا2 آرکانای لینا بود. برخلاف امروز آرکانا ها توسط رأی گیری انتخاب نمی شدند و valve تصمیم می گرفت برای چه هیرویی آرکانا بسازد. این آیتم Fiery soul of slayer نام دارد که هنوز هم می توان آن را خرید.

2- لجیون کامندر (Legion Commander) : چند ماه پس از لینا به علت استقبال زیاد بازیکنان شرکت valve تصمیم گرفت برای این هیروی محبوب نیز آرکانا عرضه کند. این آرکانا The blade of Voth Demosh نام دارد و می توان آن را خریداری کرد.
3- هیروی بعدی در این لیست تروربلید (TerrorBlade) هست که یکی از قوی ترین کری های بازی نیز می باشد. این آرکانا یکی از زیباترین آرکانا های دوتا است که برخلاف بقیه می توان با خرید Gem رنگ آن را نیز تغییر داد که بعضی از رنگ های آن به دلیل کمیاب بودن قیمت بالایی دارند. این آیتم که Fractal Horns of Inner Abysm نام دارد و می توان آن را خریداری کرد.

می توانید از طریق لینک زیر این آیتم را با قیمتی بسیار مناسب و به صرفه از ما خریداری کنید.

4- تچیز (techies) یکی از جالب ترین هیرو های بازی است که یکی از دلایل منتشر شدن آرکانا برای این هیرو همین هست. با این حال این آرکانا ارزان ترین آرکانا میان بقیه است و از محبوبیت کم تری نسبت به بقیه آرکانا ها برخوردار است. نام این آیتم  Swine of the Sunken Galley هست.

5- شادو فیند (Shadow Fiend) بدون شک یکی از محبوب ترین هیرو های دوتاست که توسط اکثر بازیکنان انتخاب می شود. آرکانای این هیرو نیز بسیار زیبا طراحی شده است که یکی از محبوب ترین آرکانا ها بین مید پلیر هاست. نام این آیتم Demon Eater می باشد.

6- فانتوم اسسین (Phantom Assassin) : یکی از آرکانا های بسیار زیبا که دارای 3 استایل متفاوت هست. این استایل ها با بازی کردن باز می شوند. آرکانای فانتوم اولین آرکانایی بود که توسط بازیکن ها و با رأی گیری انتخاب شد.

نام این آرکانا Manfolx Paradox است که می تواند از طریق لینک زیر و با قیمتی استثنایی از طریق سایت تهیه کنید.

نام
متن دیدگاه
دیدگاه ها