دوتا : تمام هیرو هایی که آرکانا دارند. (قسمت دوم)

دوتا : تمام هیرو هایی که آرکانا دارند. (قسمت دوم)

DotA | 11:16 - 1399/5/17 | امیر محمد رضایی

دوتا : تمام هیرو هایی که آرکانا دارند. (قسمت دوم)

7- کریستال میدن (Crystal maiden) : یکی از آرکانا ها که تقریباً همه ی بازیکنان از آن لذت می برند، این آرکانا بخشی از رأی گیری نبود و valve آن را در یک آپدیت بزرگ منتشر کرد. نام این آیتم The Frost Avalanche می باشد.

8- زئوس (Zeus) : دومین آرکانایی که در روند رأی گیری توسط بازیکنان انتخاب شد. یکی از دلایلی که بازیکنان این هیرو را انتخاب کردند این بود آن زمان zeus هیچ آیتمی نداشت. این آرکانا سال 2015 عرضه شد و نام آن Tempest Helm of Thundergod است.

9- مانکی کینگ (Monkey King) : این هیرو یکی از هیرو های جدید بازی است که همراه با آرکانا وارد بازی شد. نام این آیتم Great Sage’s Reckoning است و می توان آن را از استیم خریداری کرد.

10- جاگرنات (Juggernaut) : یکی دیگر از محبوب ترین هیرو های بازی که در سال 2016 توانست در رأی گیری ها توسط بازیکنان برنده شود و یکی از بهترین آرکانا های بازی را از آن خود کند. نام این آرکانا Bladeform Legacy است.

11- پودج (Pudge) یکی از محبوب ترین آرکانا های بازی که با توجه به این موضوع که این آیتم متعلق به هیروی Pudge است اصلاًً عجیب نیست. همان طور که می دانید این هیرو بین بازیکنان از محبوبیت بالایی برخوردار است و می توان گفت بیشترین pick را در بازی های public دارد. The Feast of Abcession نام این آیتم است که در سال 2017 و پس از برنده شدن این هیرو در رأی گیری عرضه شد.

12- روبیک (Rubick) : بعد از پودج این Rubick بود که توانست در رأی گیری همه هیرو ها را کنار بزند و برنده شود. آرکانای این هیرو The Magus Cypher نام دارد.

13- اوگر میجای (Ogre Magi) : یکی از شگفت انگیز ترین برنده های رأی گیری هیروی Ogre بود که برخلاف تصور بیشتر بازیکنان توانست در فینال هیروی Wind Ranger را شکست دهد و آرکانای Ogre Magi's Flockheart's Gamble را از آن خود کند.

ادامه دارد

نام
متن دیدگاه
دیدگاه ها